Mistrz Polski za mocny dla bielszczanek

Dodano: 05/12/2018 - numer 2196 - 05.12.2018
Siatkarki BKS Profi Credit Bielsko-Biała poniosły pierwszą porażkę we własnej hali, w obecnych rozgrywkach ekstraklasy, 0:3. Jednak rywalem był niezwykle mocny zespół, mistrz Polski Chemik Police. W pierwszym secie wydawało się, że zespół z północy Polski odniesie bardzo łatwe zwycięstwo. Prowadził 9:2, ale podopieczne Bartłomieja Piekarczyka wzięły się do pracy. Nie dość, że odrobiły straty, to nawet wyszły na prowadzenie – 11:10. Dobrą zmianę dała atakująca Magda Jagodzińska: – Czy moje wejście było świetne, tego nie wiem. Robiłam wszystko, aby pomóc zespołowi. Cieszę się, że ten trzeci set wyglądał trochę lepiej niż dwa pierwsze – powiedziała po spotkaniu dziennikarzom. W drugim secie Chemik – w dużej mierze dzięki udanym blokom – wygrał do 15. Wydawało się, że w trzecim kibice obejrzą