Emocje pod Wawelem

Dodano: 10/12/2018 - numer 2200 - 10.12.2018
Trzecia w tabeli piłkarskiej ekstraklasy Jagiellonia Białystok przegrywała w Krakowie z Wisłą już 0:2, ale ostatecznie zremisowała 2:2. W 18. kolejce pierwsze zwycięstwo w roli trenera Lecha Poznań odniósł były selekcjoner kadry narodowej Adam Nawałka. Pod Wawelem przeżywający spore problemy organizacyjne gospodarze prowadzili do przerwy po dwóch trafieniach Chorwata Marka Kolara (17. i 36. minuta), ale Jaga odrobiła straty w drugiej połowie. Na listę strzelców wpisali się Serb Marko Poletanović (61.) i Irlandczyk Cillian Sheridan (68.). Drużyna z Białegostoku ma 32 pkt i zajmuje trzecie miejsce. Tyle samo zgromadziła Legia Warszawa, wicelider, która w niedzielę wieczorem mierzyła się z prowadzącą Lechią Gdańsk (37 pkt).