Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Opozycjo! Mów o Polsce z radością!

Dodano: 13/12/2018 - numer 2203 - 13.12.2018
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Pytanie, które ma opozycja w głowie, jest takie: Kto powinien rządzić? A moim zdaniem najważniejsze pytanie dla Polaków brzmi: Jak powinniśmy rządzić? – mówił wczoraj w Sejmie premier Mateusz Morawiecki, uzasadniając wniosek o wotum zaufania dla rządu. Wyraził nadzieję, że Polacy za rok opowiedzą się za kontynuacją reform Zjednoczonej Prawicy. Wczorajsze obrady Sejmu zostały zdominowane przez debatę nad wnioskiem o wotum zaufania dla rządu Mateusza Morawieckiego złożonym przez samego premiera. Szef rządu zaapelował do opozycji, aby przed zbliżającymi się świętami mówiła o Polsce w duchu pojednania. – Mam taką prośbę do opozycji w szczególności, żebyście nie słuchali dzisiaj waszych spin doktorów, tylko żebyśmy przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia mówili o Polsce od serca, z 
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze