Sport

Dodano: 17/12/2018 - numer 2206 - 17.12.2018

PŁYWANIE Tchórz ósmą zawodniczką świata Pływaczka Juvenii Wrocław Alicja Tchórz zajęła 8.miejsce w finale wyścigu na 50 m stylem grzbietowym pływackich mistrzostw świata na krótkim basenie w chińskim Hangzhou. Polka zakończyła rywalizację z czasem 26,42 s. Zwyciężyła Amerykanka Olivia Smoliga z czasem 25,88 s. Druga była Austriaczka Caroline Pilhatsch, trzecia Australijka Holly Barratt.   ŻUŻEL Betard sponsorem tytularnym Grand Prix Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski – tak brzmi oficjalna nazwa piątej rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu w 2019 r. Firma Betard od lat jest związana z wrocławskim środowiskiem speedwaya. Teraz została sponsorem rundy GP. Zawody, które powracają do Wrocławia po 12 latach, odbędą się 3 sierpnia na Stadionie Olimpijskim. Do stolicy