Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Brazylijczycy odeszli z Arki

Dodano: 04/01/2019 - numer 2219 - 04.01.2019
Anderson Mollino i Jackson Souza tuż przed Nowym Rokiem opuścili drużynę szczypiornistów Arki Gdynia. Oficjalnym powodem są sprawy rodzinne. Teraz trwa przerwa w rozgrywkach i Arka ma czas do końca stycznia, by na nowo skompletować kadrę. Brazylijczycy długo nie zabawili w Gdyni. Obaj przyłączyli się do Arki Gdynia na początku obecnego sezonu. Zagrali po 14 meczów. Molino zdobył 49 bramek, a Souza 27. Byli więc ważnym punktem drużyny, ale jej nie zbawili. Niestety, Arka przegrała w rundzie jesiennej PGNiG Superligi aż 13 meczów, a tylko jeden wygrała i plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli. Jeżeli powstałej luki nie uda się wypełnić co najmniej tak dobrymi albo jeszcze lepszymi zawodnikami, Arka stanie wobec widma spadku z ekstraklasy piłki ręcznej. Kibice upatrują jednak nadziei w tym
     

50%
pozostało do przeczytania: 50%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze