Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rozkopią Łódź na dobre

Dodano: 04/01/2019 - numer 2219 - 04.01.2019
W 2019 r. nie skończy się gehenna mieszkańców Łodzi związana z różnymi utrudnieniami drogowymi. Jest to spowodowane licznymi opóźnieniami w remontach ulic i kolejnymi planami władz miasta dotyczącymi modernizacji innych dróg. – Będą następne utrudnienia. Dalej remontujemy Dąbrowskiego i drogi w centrum Łodzi. Jest to spowodowane rewitalizacją śródmieścia – przekonuje Hanna Zdanowska, prezydent Łodzi. W 2019 r. będą remontowane m.in. Jaracza, Nawrot, Ogrodowa, Zachodnia, Traugutta, Próchnika, Dąbrowskiego, Tomaszowska czy al. Śmigłego-Rydza. Dodatkowo miasto planuje w najbliższych latach modernizację np. Przybyszewskiego, Kilińskiego, Rzgowskiej, 1 Maja oraz Wojska Polskiego. – Będziemy również od Kilińskiego do al. Scheiblerów budować drogę podziemną. Wszystkie remonty zostaną
     

78%
pozostało do przeczytania: 22%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze