Sport

Dodano: 08/01/2019 - numer 2222 - 08.01.2019
KOSZYKÓWKA Ograli Legię GTK Gliwice wygrało z Legią Warszawa 86:71 (25:21, 19:23, 21:12, 21:15). Świetna druga połowa w wykonaniu zawodników GTK pozwoliła im przerwać serię czterech porażek i ograć Legię Warszawa. Mylesowi Mackowi zabrakło zaledwie jednej zbiórki, by zaliczyć triple-double. GTK po czterech porażkach z rzędu chciało wygrać za wszelką cenę. Warszawianie chcieli natomiast awansować na siódme miejsce. Początek należał do Legii. W końcu jednak miejscowi odskoczyli po tym, jak z dystansu przymierzył Desmond Washington, a następnie dołożył kolejne 2 pkt. Druga i trzecia część były zdecydowanie popisem gospodarzy.   PIŁKA NOŻNA Wychowanek Jastrzębia w ekstraklasie Występujący w Śląsku Wrocław Daniel Szczepan będzie przygotowywał się do rundy wiosennej pod okiem nowego