Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Politechnika Gdańska w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Dodano: 09/01/2019 - numer 2223 - 09.01.2019
Jak poinformowało Ministerstwo Cyfryzacji, rusza realizacja Centrum Mistrzostwa Informatycznego – projektu grantowego finansowanego przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa, w ramach którego zostaną zorganizowane zajęcia informatyczne dla ponad 12 tys. szczególnie uzdolnionych uczniów szkół podstawowych (klas IV–VIII) i średnich. W projekcie uczestniczy m.in. Politechnika Gdańska, która będzie współpracowała ze szkołami z trzech województw. – W ramach Centrum Mistrzostwa Informatycznego 1500 mentorów, m.in. nauczycieli, medalistów i finalistów konkursów informatycznych, przy wsparciu pięciu uczelni technicznych – Politechniki Łódzkiej (lidera projektu), Politechniki Gdańskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Warszawskiej oraz Akademii Górniczo-Hutniczej – stworzy programy zajęć
     

52%
pozostało do przeczytania: 48%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze