„Gazeta Polska”: Rosjanie blokują przekop mierzei

numer 2223 - 09.01.2019Polska

NOWY NUMER W najnowszym  numerze tygodnika „Gazeta Polska” m.in. o tym, jak rosyjskie lobby blokuje przekop Mierzei Wiślanej, cotygodniowy komentarz plastusiowy Barbary Bieli oraz o przekręcie stulecia, który zablokował minister Banaś.

W najnowszym numerze „Gazety Polskiej” Wojciech Mucha rozprawia się z klubem piłkarskim Wisłą Kraków. Pisze m.in.: „Gdyby Patryk Vega albo Władysław Pasikowski szukali scenariusza do nowego filmu, wystarczy, żeby przeanalizowali ostatnie kilka lat historii Wisły Kraków. Jest tu wszystko. Sport, pieniądze, zorganizowana przestępczość, nieoczekiwane zwroty akcji, egzotyczne lokalizacje i wielkie zagadki. A w tle? Być może i korupcja na niemałą skalę oraz układy sięgające do głębokiego PRL”.

W tekście pt. „Wojna o przyszłą Europę” czytamy: „Brexit i majowe wybory do europarlamentu zapowiadają się jako dwa wstrząsy, które na zawsze zmienią Unię Europejską. Choć w sondażach populiści mają przewagę, to na razie wszystkie najważniejsze karty trzyma w swoich rękach unijny establishment”zawartość zablokowana

Autor: sm


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->