Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Trefl jedzie do Katowic

Dodano: 11/01/2019 - numer 2225 - 11.01.2019
Po trzech tygodniach siatkarze zajmującego siódmą lokatę Trefla wracają do ligowej rywalizacji. W piątek o godz. 20.30 gdańszczanie zagrają w Katowicach z ósmym w tabeli GKS. Zawodnicy Trefla mieli już okazję zmierzyć się w tym sezonie z GKS. 17 października po dramatycznym spotkaniu gdańszczanie pokonali we własnej hali ekipę z Górnego Śląska 3:2 – tie-breaka rozstrzygnęli na swoją korzyść 16:14. W tej konfrontacji znakomicie zagrał atakujący Maciej Muzaj, który zdobył aż 38 pkt. 24-letni siatkarz jest zresztą najlepiej punktującym zawodnikiem rozgrywek – w 12 meczach zdobył 264 pkt, pięć razy był też wybierany w tym sezonie MVP spotkania. Zarówno Trefl, jak i GKS mają na koncie pięć zwycięstw i 15 pkt, z tą różnicą, że katowiczanie rozegrali mecz więcej. Podopieczni trenera Piotra
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze