Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

„Nie chcę w zespole zawodników bez pasji”

Dodano: 21/01/2019 - numer 2233 - 21.01.2019
Bywa, że są zawodnicy gwarantujący wysoką jakość, ale nie pasują do mojego profilu, bo dużo już wygrali i nie są odpowiednio zmotywowani. Czasem wolę, aby zawodnik miał mniej talentu, ale nie chcę w zespole piłkarzy bez pasji i bez ambicji – zdradził Ricardo Sá Pinto. Portugalczyk opowiedział o swojej filozofii portalowi Mais Futebol, którego dziennikarze odwiedzili legionistów na obozie w Trói. Sá Pinto potwierdził tym samym, że woli mieć w składzie młodych, głodnych sukcesów wilczków niż rutyniarzy, którzy mogliby dać zespołowi niezbędne doświadczenie i spokój, ale jednocześnie trudniej im wykrzesać z siebie odpowiedni entuzjazm. Czasem wystarczy, że okażą chwilową słabość czy niezadowolenie, by złapać u trenera duży minus. W ostatnim czasie przekonali się o tym Arkadiusz Malarz, José
     

60%
pozostało do przeczytania: 40%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze