Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ważą się losy hali Gwardii

Dodano: 25/01/2019 - numer 2237 - 25.01.2019
Kilkukrotnie już pisaliśmy o problemach związanych z halą sportową Gwardii. Agencja Mienia Wojskowego nakazała klubowi opuszczenie lokalu do 15 stycznia ze względu na zły stan budynku. Ponieważ klub nie zaprzestał działalności, zapytaliśmy AMW, co dalej. Marek Macios z AMW poinformował nas, że doszło w tej sprawie do spotkania prezesa Agencji Mienia Wojskowego Krzysztofa Falkowskiego z prezydentem Wrocławia Jackiem Sutrykiem. – AMW zaproponowała dwa potencjalne rozwiązania: zamianę nieruchomości przy ul. Krupniczej na inną lub sprzedaż hali przez agencję na rzecz miasta. Obecnie AMW czeka na odpowiedź ze strony magistratu. Kolejne spotkanie zaplanowano na połowę przyszłego miesiąca. Miejmy nadzieję, że ten zabytkowy obiekt będzie miał w końcu gospodarza, który zadba o jego należyte
     

94%
pozostało do przeczytania: 6%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze