Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Darmowe bilety na „Zimną wojnę”

Dodano: 30/01/2019 - numer 2241 - 30.01.2019
W czwartek 7 lutego o godz. 18 w kinie Charlie będzie można obejrzeć za darmo znakomity film „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Specjalny pokaz organizuje poseł PiS Waldemar Buda. Zapraszam wszystkie osoby, które nie widziały tego znakomitego filmu albo chcą obejrzeć go ponownie. Aby odebrać bezpłatny bilet na seans, wystarczy przyjść do mojego biura poselskiego przy ul. Piotrkowskiej 143. „Zimna wojna” to fantastyczny obraz, zdobywca wielu prestiżowych nagród i polski kandydat do Oscara. Naprawdę warto zobaczyć tę projekcję – zachęca poseł Waldemar Buda. Jedna osoba może odebrać maksymalnie trzy bilety. Biuro poselskie jest czynne od poniedziałku do piątku w godz.10–16. „Zimna wojna” opowiada o miłości dwojga ludzi w czasach stalinowskich. Akcja dzieje się m.in. w 
     

40%
pozostało do przeczytania: 60%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze