Sport

PIŁKA RĘCZNA Niepokonani – jednak przegrali W środę w Zabrzu rozegrany został hit 15. kolejki spotkań. Niepokonany od 12 meczów wicelider ligowej tabeli NMC Górnik Zabrze podejmował mistrza Polski Vive Kielce. Zabrzanie po raz drugi w tym sezonie mierzyli się z kielczanami. We wrześniowym spotkaniu Vive pewnie pokonało u siebie rywali 32:23. Teraz goście przyjechali jednak do Zabrza osłabieni. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem 14:14. Drugą połowę różnicą 8 bramek wygrali goście, pokonując Górnika 32:24. Kolejne ligowe spotkanie Górnik rozegra już jutro w Szczecinie z Sandrą Spa Pogoń.    PIŁKA NOŻNA HALOWA Powalczą oldboje 2 i 3 lutego br. w Zawierciu (w hali przy ul. Wojska Polskiego 55, finał w hali przy ul. Blanowskiej 40) odbędą się