Urodzinowe derby dla ONICO

W sobotę dzień przed 43. urodzinami swojego trenera Stephane’a Antigi siatkarze ONICO w derbach Mazowsza pokonali pewnie 3:0 Cerrad Czarnych Radom. Publiczność, która po raz kolejny szczelnie wypełniła Torwar, po meczu odśpiewała Francuzowi „Sto lat”. W pierwszym meczu tych drużyn w tym sezonie ONICO w Radomiu przegrało 0:3, w rundzie rewanżowej powtórzyło ten wynik, ale w drugą stronę. Tym razem górą byli warszawiacy. Czarni przewagę mieli tylko na początku pierwszego seta. Później rozpędzona drużyna Antigi spisywała się z każdą minutą coraz lepiej i grała coraz pewniej. ONICO do gry weszło tak naprawdę w końcówce pierwszego seta, kiedy odrobiło straty po słabszym początku. Od początku drugiego seta, aż do ostatniej piłki meczu gospodarze kontrolowali już dalszy przebieg spotkania.