Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

200 mieszkań w Zgorzelcu

Dodano: 06/02/2019 - numer 2247 - 06.02.2019
W ramach programu Mieszkanie+ w Zgorzelcu powstanie ok. 200 mieszkań. Podpisano już umowę na opracowanie dokumentacji projektowej osiedla. Budowa ma ruszyć na przełomie 2019 i 2020 r. Inwestycja w Zgorzelcu zostanie zrealizowana na działce przy ul. Lubańskiej. W planach jest budowa cztero- i pięciokondygnacyjnych bloków mieszkalnych o łącznej powierzchni użytkowej przekraczającej 11 tys. mkw. W sumie ma powstać ok. 200 mieszkań. Najmniejsze kawalerki będą miały powierzchnię 30 mkw., a największe lokale czteropokojowe ponad 69 mkw. Najemcy będą mieli do dyspozycji 220 miejsc postojowych zewnętrznych. Burmistrz Zgorzelca Rafał Gronicz podkreślił, że z przeprowadzonych badań ankietowych wynika, że najmem bądź stopniowym dochodzeniem do własności zgorzeleckich
     

79%
pozostało do przeczytania: 21%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze