Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Drużyna Orła zaprezentuje się kibicom

Dodano: 08/02/2019 - numer 2249 - 08.02.2019
Dzisiaj o godz. 19 w Atlas Arenie rozpocznie się Wielka Gala Orła Łódź. W trakcie spotkania z kibicami zaplanowano m.in. prezentację zawodników i konkursy z nagrodami. Wstęp wolny! Żużlowcy Orła przyjechali do Łodzi już w czwartek. Najpierw spotkali się ze sponsorami klubu, a o godz. 18 wzięli udział w uroczystej mszy św. w bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki. Czwartek zakończyli wspólną kolacją. Dzisiaj zawodnicy odwiedzą dwie placówki oświatowe w Łowiczu – zespoły szkół ponadgimnazjalnych nr 1 i 2. Przed godz. 19 przyjadą do Atlas Areny. W trakcie gali kibice będą mogli wygrać 100 biletów na pierwszy mecz w sezonie 2019 na stadionie przy ul. 6 Sierpnia. W puli są też karnety VIP. Orzeł szykuje jeszcze jedną wyjątkową nagrodę – możliwość uczestnictwa w prezentacji podczas
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze