Chrobry pokonał faworyta

Dodano: 08/02/2019 - numer 2249 - 08.02.2019
Chrobry Głogów podejmował u siebie Azoty Puławy. Choć gospodarze nie byli faworytami tego spotkania, udało im się wygrać po zaciętej końcówce. Ostatecznie Chrobry wygrał 34:33. Przed meczem Chrobry zajmował siódmą pozycję w tabeli, a Azoty znajdowały się na czwartym miejscu. Początek meczu pokazał jednak, że na boisku tabela nie gra. Obie drużyny grały falami, ale żadna nie potrafiła zbudować bezpiecznej przewagi. Początek pierwszej połowy należał do głogowian, ale po chwili puławianie zmienili bramkarza i defensywa gości zaczęła się spisywać znacznie lepiej. W pierwszej połowie wynik oscylował w okolicach remisu i tak też skończyła się pierwsza część spotkania. Na przerwę ekipy schodziły przy stanie meczu 16:16. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie do pierwszej. Znów lepiej