Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dwoma torami do Grodziska

Dodano: 09/02/2019 - numer 2250 - 09.02.2019
Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiła właśnie przetarg na projekt budowy drugiego toru na odcinku Podkowa Leśna–Grodzisk Mazowiecki. To spełnienie marzeń wielu mieszkańców regionu. Jest realna szansa na budowę drugiego toru Warszawskiej Kolei Dojazdowej na odcinku pomiędzy Podkową Leśną a Grodziskiem Mazowieckim. Przewoźnik ogłosił właśnie przetarg na projekt przebudowy linii i dobudowę drugiego toru. W tej sprawie odbywały się również konsultacje społeczne i na ich podstawie powstało studium wykonalności inwestycji. Budowa drugiego toru WKD na odcinku Podkowa Leśna–Grodzisk Radońska to długo wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja i w końcu może zostać zrealizowana. Przymierzano się do niej już od dawna. Chodzi m.in. o nowy tor, sterowanie ruchem, sieć trakcyjną i urządzenia
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze