Zwycięstwo przed wylotem do Turcji

Dodano: 09/02/2019 - numer 2250 - 09.02.2019
Łódzki Klub Sportowy nie miał problemów z pokonaniem trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. Po golach Jakuba Kostyrki, Łukasza Sekulskiego i Adama Ratajczyka podopieczni trenera Kazimierza Moskala wygrali 3:1. W sobotę drużyna uda się na zgrupowanie do tureckiego Side. Trenerzy obu drużyn zdecydowali, że mecz zostanie rozegrany w systemie dwa razy po 30 minut. Szansę gry otrzymali prawie wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry zespołu. Pierwszego gola zdobył Jakub Kostryka w 22. minucie. Pół godziny później jeden z ofensorów Polonii został sfaulowany w polu karnym łodzian i sędzia wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Szymon Zgarda. Za chwilę ŁKS ponownie wyszedł na prowadzenie po trafieniu Łukasza Sekulskiego z rzutu karnego. W 87. minucie wynik podwyższył Adam Ratajczyk. W