Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Uszkodzili 13 aut

Dodano: 09/02/2019 - numer 2250 - 09.02.2019
Szczególną rozrywkę zafundowała sobie pewna para. Postanowiła sprawdzić, jak działa broń pneumatyczna. Teraz za swoje wyczyny odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę oraz jej 54-letniego kolegę, którzy są podejrzani o to, że strzelając z broni pneumatycznej, uszkodzili w Głogowie 13 samochodów. Sprawcy zarejestrowali swój akt wandalizmu telefonem komórkowym. Jak poinformował rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Głogowie Bogdan Kaleta, w nocy z 19 na 20 grudnia ubiegłego roku uszkodzono 13 aut zaparkowanych na jednym z głogowskich osiedli. – Łączna wartość strat, które spowodowali sprawcy, wynosi ponad 14 tys. zł – powiedział policjant. W telefonie mężczyzny funkcjonariusze znaleźli film, na którym zarejestrowano, jak sprawcy, jeżdżąc samochodem po osiedlowym parkingu
     

84%
pozostało do przeczytania: 16%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze