Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Parkowanie na podwórku tylko z identyfikatorem

Dodano: 12/02/2019 - numer 2252 - 12.02.2019
Jak informuje urząd dzielnicy Wola od 1 marca rusza pilotażowy program parkowania na podwórkach. Na czterech wolskich podwórkach parkować będzie można tylko na podstawie specjalnego identyfikatora. W połowie grudnia ubiegłego roku ruszył proces wydawania identyfikatorów mieszkańcom czterech podwórek, które zostały objęte pilotażowym programem mającym na celu uporządkowanie parkowania. Identyfikatory, na których będą mogły znaleźć się numery rejestracyjne maksymalnie dwóch pojazdów, wydaje wolski Zakład Gospodarowania Nieruchomościami. Stosowne wnioski można składać w siedzibie ZGN Wola przy ul. Bema 70 oraz w odpowiednim dla danego podwórka Terenowym Zespole Obsługi Mieszkańców. Wnioski są dostępne w internecie oraz siedzibach ZGN Wola. Wydanie identyfikatora jest bezpłatne.
     

69%
pozostało do przeczytania: 31%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze