Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Czas na puchar

Dodano: 14/02/2019 - numer 2254 - 14.02.2019
W czwartek 14 lutego o godz. 18 na Ursynowie koszykarze Legii rozpoczną swoją przygodę w turnieju finałowym Suzuki Pucharu Polski. W ćwierćfinale legioniści zmierzą się z Polpharmą, z którą przed czterema tygodniami zwyciężyli w meczu ligowym na Bemowie.   Polpharma w ostatnim czasie zanotowała serię czterech kolejnych porażek, którą rozpoczęła, przegrywając właśnie w Warszawie z Legią. W następnych meczach podopieczni Artura Gronka przegrywali z Miastem Szkła, MKS Dąbrowa i Stelmetem, zaś w ostatni weekend pewnie pokonali przed własną publicznością GTK Gliwice. Legia przystąpi do meczu po trzech kolejnych porażkach – ze Stalą, Arką oraz Kingiem. Z pewnością zrobi wszystko, aby przerwać złą serię i zakwalifikować się do półfinału Pucharu Polski. Początkowo mówiło się, że Legii
     

55%
pozostało do przeczytania: 45%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze