Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kulturalny flesz

Dodano: 14/02/2019 - numer 2254 - 14.02.2019
KONCERT Zagra Grohman Orchestra Dzisiaj o godz.19 w Filharmonii Łódzkiej odbędzie się koncert, podczas którego zostaną zaprezentowane melodie związane przede wszystkim z tematyką miłosną. W programie wydarzenia publiczność usłyszy m.in.: „Piosenka jest dobra na wszystko”, „Całuję twoją dłoń, madame”, „Pierwszy siwy włos”, „Wspomnienie”, „Sen o Warszawie”, „Serduszko puka w rytmie cha-cha”, „Cała jesteś w skowronkach”, „Prześliczna wiolonczelistka”, „Autobiografia”, „Nie dokazuj”, „Dmuchawce, latawce, wiatr”, „Czas nas uczy pogody”, „Przeżyj to sam”, „Szklana pogoda”, „Niech żyje bal”, „Czerwony jak cegła”. Utwory wykona Grohman Orchestra, a koncert poprowadzi jej lider, skrzypek Tomasz Gołębiewski. Natomiast jutro także o godz. 19 zaplanowano nadzwyczajny recital fortepianowy z
     

32%
pozostało do przeczytania: 68%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze