Szachtior Karaganda pokonany przez ŁKS

Dodano: 18/02/2019 - numer 2257 - 18.02.2019
Piłkarze ŁKS rozegrali drugi sparing podczas obozu w tureckim Side. Drużyna Kazimierza Moskala pokonała 2:1 Szachtior Karaganda, który na co dzień występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej Kazachstanu. Łodzianie zdobyli pierwszego gola dopiero w drugiej połowie. W 65. min na strzał zza pola karnego zdecydował się Wojciech Łuczak. Piłka zaskoczyła bramkarza Szachtiora i wpadła do siatki. W 74. min było już 2:0. Na pozycję sam na sam z bramkarzem wyszedł Łukasz Sekulski. Napastnik nie zmarnował okazji i podwyższył prowadzenie. To już trzecie trafienie nowego ełkaesiaka w zimowych sparingach. Trzy minuty przed końcem meczu samobójczym trafieniem popisał się Jakub Romanowicz. ŁKS Łódź–Szachtior Karaganda 2:1 (0:0) Bramki: 65. Wojciech Łuczak, 74. Łukasz Sekulski – 87. Jakub Romanowicz (