Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Są kamery, jest bezpieczniej

Dodano: 23/02/2019 - numer 2262 - 23.02.2019
Kamery monitoringu są pomocne, a dzięki nim mieszkańcy miast mogą czuć się bezpiecznie. W Płocku całkiem sprawnie działa monitoring wizyjny. Do końca roku zostaną zamontowane kolejne kamery. Są wykorzystywane do bieżącego monitorowania zagrożeń, do wykrywania przestępstw oraz wykroczeń. Ułatwiają służbom mundurowym skuteczne działanie, pomagają ustalić bieg zdarzenia, sprawców czy pomagają w odnalezieniu osób poszukiwanych. – Dzięki nim na pewno mieszkańcy czują się bezpiecznie. Monitoring pomaga policji w przeprowadzeniu postępowań, identyfikacji sprawców bójek – mówi „Dodatkowi Mazowieckiemu” sierż. sztab. Marta Lewandowska, rzecznik prasowy komendy policji w Płocku. Jak wyjaśnia w rozmowie z nami, kamery monitoringu mają duże znaczenie drogowe, szczególnie jeśli chodzi o ustalenia
     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze