Sport

ŁUCZNICTWO Magda Śmiałkowska mistrzynią Polski Zawodnicy KS Społem Łódź z medalami wrócili z Halowych Mistrzostw Polski seniorów, które odbyły się w Wilkowicach. Magda Śmiałkowska wywalczyła mistrzostwo Polski, Michał Basiuras zajął trzecie miejsce indywidualnie, a drużyna w składzie Śmiałkowska, Martyna Kalwinek i Mela Wyka zdobyła trzecie miejsce. Trenerem zdolnych łuczniczek i łuczników jest Zbigniew Kowalczyk.   PIŁKA SIATKOWA Czekają ich wspaniałe, ale trudne mecze PGE Skra Bełchatów w losowaniu ćwierćfinałów Ligi Mistrzów trafiła na Zenit Sankt Petersburg. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Polsce w terminie między 12 a 14 marca, a rewanż – między 19 a 21 marca. Jeśli PGE Skra pokona rosyjskiego rywala, będzie musiała się zmierzyć ze zwycięzcą meczu Dynamo Moskwa–Cucine Lube