Barcelona gnębi Real

Dodano: 02/03/2019 - numer 2268 - 02.03.2019
Real Madryt po raz drugi w ciągu czterech dni zmierzy się z Barceloną. I nie jest to dobra wiadomość dla kibiców Królewskich. W środę w Pucharze Króla Katalończycy wygrali na Santiago Bernabéu 3:0, ale był to mecz, w którym wcale nie byli zespołem lepszym. W sobotę Barcelona znów zagra w Madrycie. Tym razem o wygraną powinno być dużo łatwiej, bo Real ma spore problemy z obrońcami. W środę Real przeważał, kreował i błyszczał na tle przeciętnej Barcelony, zwłaszcza w pierwszej połowie meczu. Był jednak wyjątkowo nieskuteczny. Po przerwie wystarczyło 5 minut nieuwagi i Real był znokautowany. Urugwajczyk Luis Suárez strzelił dwa gole w 50. i 73. minucie, a w 69. zmusił Raphaëla Varane’a do błędu, zakończonego samobójczym golem. Suárez uwielbia grać przeciwko Realowi. W 13 meczach zdobył 11