Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rząd chce szybko wdrożyć sieć 5G

Dodano: 05/03/2019 - numer 2269 - 05.03.2019
INNOWACJE \ Pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą szybko i sprawnie wdrożyć sieć 5G w Polsce – zadeklarował w poniedziałek minister cyfryzacji Marek Zagórski. Dodał, że chodzi o zapewnienie odpowiednich częstotliwości dla tej sieci i rozwój potrzebnej infrastruktury. Rok temu rozmowa o 5G wydawała się rozmową o odległej przyszłości. Dzisiaj mówimy o tym, co się dzieje w tej chwili, że 5G przyspiesza w Polsce i w UE. Pracujemy nad rozwiązaniami, które pozwolą nam szybko i sprawnie wdrożyć 5G, ale przede wszystkim zapewnić odpowiednią infrastrukturę – powiedział Zagórski podczas 11. Forum Gospodarczego Time sieci 5G dla przemysłu 4.0. – Jesteśmy na ostatniej prostej, jeśli chodzi o nowelizację Prawa
     

29%
pozostało do przeczytania: 71%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze