fot. Bartosz Kalich/Gazeta Polska

Chcę dać dobrej zmianie szansę na zwycięstwo

WYWIAD \ Z BEATĄ DRÓŻDŻ, radną Sejmiku Województwa Łódzkiego, rozmawia PAWEŁ TUNIA

numer 2277 - 14.03.2019Polska

W kampanii wyborczej do PE ważne jest, aby ludzie głosowali na osobę, która jest nie kolejnym nazwiskiem na liście, ale kimś, kogo znają – mówi Beata Dróżdż, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego i kandydatka do Parlamentu Europejskiego z łódzkiej listy PiS.

Jest Pani kandydatką PiS do Parlamentu Europejskiego. Jakimi przesłankami się Pani kierowała, decydując się na start w wyborach?

Jest to na pewno wyzwanie. Podobnie jak w wyborach samorządowych do Sejmiku Województwa Łódzkiego w najbliższych wyborach do Parlamentu Europejskiego także chcę wziąć udział, aby potem realizować program PiS. Jest szansa, aby uzyskać bardzo dobry wynik, wesprzeć listę PiS i dać dobrej zmianie szansę na zwycięstwo.

Jeśli zdobędzie Pani mandat, to jakimi sprawami chciałaby się Pani zająć w Parlamencie Europejskim?

Na pewno ważną sprawą jest obrona dobrego imienia Polski i zachowanie suwerenności, abyśmy decydowali o sprawach Polski w kraju, a nie na arenie międzynarodowej. Dla mnie ważne są także sprawy rolnictwa oraz sprawy polskich rodzin mieszkających poza granicami kraju. Chodzi zwłaszcza o problem odbierania dzieci polskim rodzinom, a więc działalność Jugendamtów czy norweskiego Barnevernetuzawartość zablokowana

Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się

-->