Sport

Dodano: 18/03/2019 - numer 2280 - 18.03.2019
SIATKÓWKA Półfinał nie dla Gwardii Gwardziści ulegli Stali Nysa 1:3 i nie awansowali do półfinału rozgrywek play-off. W całej rywalizacji ze Stalą wrocławianie przegrali 0:3. Mecz we Wrocławiu lepiej rozpoczęli gospodarze. Dobra gra w ataku pozwoliła wygrać pierwszą partię. Potem było już jednak gorzej. W drugiej partii grę zaczęli kontrolować przyjezdni. Zaowocowało to pewnym zwycięstwem Stali w drugiej i trzeciej odsłonie. Czwarty set, dla Gwardii set ostatniej szansy, pokazał, że Stal w całej rywalizacji była jednak poza zasięgiem wrocławian. Zwycięstwo 25:10 przypieczętowało awans Stali.   Pewne zwycięstwo Cuprum Lublin Podopieczni Marcela Fronckowiaka pokonali Asseco Resovię 3:0 w meczu 25. kolejki Plus Ligi. Lubinianie nie podchodzili do tego spotkania w roli