​Walka do ostatniego meczu

W przerwie reprezentacyjnej piłka klubowa zamiera, ale kibice i tak gorąco dyskutują o wynikach ostatniej kolejki. Najbardziej chwalą Górnika Zabrze, który w Poznaniu pokonał Lecha aż 3:0. Najmocniej obrywa się Zagłębiu, które co prawda grało dobrze, ale znów przegrało z Lechią Gdańsk, i to u siebie – widmo spadku jest więc coraz bardziej realne. Obydwie połowy były bardzo dobre z naszej strony, tak w ofensywie, jak i w defensywie. Nie mieliśmy szczęścia, aby strzelić bramkę – powiedział Lukáš Hroššo po spotkaniu Zagłębia z Lechią Gdańsk. – W przerwie reprezentacyjnej chcemy odpocząć z rodzinami i nabrać sił, bo sezon jest jeszcze długi i trudny. Myślę, że to będzie walka do ostatniego meczu, ze szczęśliwym