Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nowe tablice, nowe biletomaty

Dodano: 28/03/2019 - numer 2289 - 28.03.2019
Mieszkańcy Radomia niedługo doczekają się nowych biletomatów i tablic na przystankach informujących o przyjazdach autobusów. Jest kolejny przetarg w ramach projektu multimodalnego, który zrealizuje miasto. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu zakupi 10 nowych biletomatów i 20 tablic informacji pasażerskiej informujących o tym, kiedy przyjedzie autobus. Biletomaty mają stanąć m.in. na pętli na Zamłyniu, na Gołębiowie i przy ulicy Warszawskiej. Z kolei elektroniczne tablice zawisną przy przystankach na Wernera, Grzecznarowskiego czy Reja. Nie jest to jedyny przetarg w ramach projektu multimodalnego. Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji czeka na oferty w przetargach na zakup autobusów elektrycznych z ładowarkami oraz zakup nowych wiat i słupków przystankowych. Projekt multimodalny jest
     

36%
pozostało do przeczytania: 64%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze