Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​100 drzew na stulecie województwa łódzkiego

Dodano: 30/03/2019 - numer 2291 - 30.03.2019
Marszałek województwa łódzkiego Grzegorz Schreiber, wicemarszałkowie, członkowie zarządu województwa łódzkiego, radni Sejmiku Województwa Łódzkiego wraz z uczniami, nauczycielami i dyrekcjami szkół zainaugurowali obchody stulecia województwa łódzkiego. Z tej okazji na terenie wielu placówek edukacyjnych symbolicznie posadzili drzewa. Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego na czele z marszałkiem Grzegorzem Schreiberem rozpoczął obchody stulecia powstania województwa łódzkiego. – Chcemy, by te obchody nie ograniczały się tylko do przecinania wstęg i organizowania różnych spotkań w zamkniętych pomieszczeniach. Dlatego inaugurujemy je na zewnątrz i wśród młodzieży. Dzisiaj symbolicznie w różnych rejonach województwa łódzkiego sadzimy drzewa – mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze