​#VolleyWrocław uratował ligowy byt!

Dodano: 08/04/2019 - numer 2298 - 08.04.2019

Siatkarki wrocławskiego klubu pokonały KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:2 w trzecim meczu fazy play-off. Tym samym zajęły 11. miejsce w tabeli i zapewniły sobie utrzymanie w lidze. W całej serii wrocławianki wygrały pierwsze spotkanie, a w drugim prowadziły już 2:0 w setach, by następnie przegrać. Trzeci mecz miał naprawdę dramatyczny przebieg. Zawodniczki z Dolnego Śląska przegrały pierwszą odsłonę do 12. Ich przeciwniczki wyglądały na bardzo zmotywowane i biła od nich pewność w każdej akcji. Drugi set też padł ich łupem (25:16). W przerwie gospodynie udały się do szatni. Trenerzy dolnośląskiej ekipy próbowali wskrzesić ducha walki w drużynie. – Powiedziałem im, że trener bez zespołu jest nikim. Odniosłem się też do przeszłości. Spytałem, po co grały, jak zaczynały przygodę z