Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kulturalny flesz

Dodano: 13/04/2019 - numer 2303 - 13.04.2019
PRZYRODA Nowy sezon w wojsławickim arboretum W dniu otwarcia arboretum po zimowej przerwie, w południe odbędzie się wernisaż i rozpocznie się happening Doroty Bukowej-Czerek oraz Aleksandry Roztropowicz pt. „Magia drzew i ich anioły”. Artystka Dorota Bukowa-Czerek, zafascynowana tworzeniem wizerunków aniołów w ruchu, wykonuje je m.in. w drewnie i ceramice. Niedziela, 14 marca, godz. 10, Arboretum Wojsławice, Wojsławice 2, Niemcza   KONCERT Hommage à Chopin Muzeum Pana Tadeusza zaprasza na recital gitarowy w wykonaniu Agaty Warchockiej, podczas którego zabrzmi „Hommage à Chopin” polskiego kompozytora Aleksandra Tansmana. Napisał on ten utwór dla Andrésa Segovii, hiszpańskiego wirtuoza gitary. Każda z trzech części dzieła w wyraźny
     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze