Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Miedź w Gdyni, a Śląsk z Górnikiem

Dodano: 13/04/2019 - numer 2303 - 13.04.2019
Przed nami ostatnia kolejka ekstraklasy. Miejsce w grupie mistrzowskiej zapewniło sobie już Zagłębie Lubin. Miedź Legnica i Śląsk Wrocław muszą walczyć o utrzymanie. Legniczanie zagrają na wyjeździe z Arką, natomiast Śląsk podejmie u siebie Górnika Zabrze. Porażka w Płocku skomplikowała nam sytuację w tabeli. Chcieliśmy zdobyć punkty i mieć lepszą pozycję wyjściową w dalszej części sezonu. Mimo straconych goli pokazaliśmy jednak niezłą organizację gry w obronie, straciliśmy bramki po stałych fragmentach, spowodowanych naszymi błędami. Po meczu rozmawialiśmy z kibicami. Szanujemy ich zdanie, a wsparcie, które otrzymujemy, jest dla nas bardzo ważne. Chcemy, żeby przyszli na nasz stadion we Wrocławiu i nas dopingowali. To
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze