Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielcy faworyci Zaksa i Onico

Dodano: 13/04/2019 - numer 2303 - 13.04.2019
W sobotę spotkaniem Zaksy Kędzierzyn-Koźle z rewelacją sezonu, Aluronem Virtu Wartą Zawiercie, rozpoczną się półfinały mistrzostw Polski siatkarzy. Druga para, Onico Warszawa i Jastrzębski Węgiel, swoje zmagania rozpocznie trzy dni później. Co ciekawe, Warta i Onico nigdy nie grały na tym etapie rywalizacji PlusLigi. Zaksa i Onico przystępują do półfinałów w roli faworytów. Zespół z Warszawy, grający wcześniej jako Politechnika, to nowa sportowa i finansowa potęga w polskiej siatkówce. W trakcie sezonu została wzmocniona przez najlepszego siatkarza ostatnich mistrzostw świata – Bartosza Kurka. Stolica na półfinały mistrzostw Polski czeka od 1996 r., od ostatniego medalu Legii (srebrnego). Zaksa (do 2007 r. klub funkcjonował pod nazwą
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze