​Kampania POgardy

numer 2305 - 16.04.2019Polska

POLITYKA Billboardy ze zdjęciami polityków Prawa i Sprawiedliwości, obok których znajdują się absurdalne i bardzo ogólne oskarżenia – taki plan na kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego mają przedstawiciele Platformy Obywatelskiej. Pomysł nie jest nowy, gdyż podobną akcję politycy PO przeprowadzili również przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi.

To nie pierwszy raz, kiedy klub PO-KO pokazuje, że od przedstawiania pomysłów na poprawę jakości życia Polaków zdecydowanie bardziej woli prowadzić wojenkę polityczną z obozem władzy.

Wczoraj posłowie Mariusz Witczak i Marcin Kierwiński zainaugurowali ogólnopolską kampanię pt. „Akcja ewakuacja”. Polegać ona będzie na prezentowaniu billboardów z wizerunkami polityków PiS startujących do PE, obok których znajdują się absurdalne oskarżenia. Przy zdjęciu Joachima Brudzińskiego znalazł się podpis: „Niech opowie o upokarzaniu mundurowych”, na grafice z wicemarszałek Sejmu Beatą Mazurek napisano: „Niech opowie, jak broniła bandziorów”, a obok Beaty Szydło można przeczytać: „Niech opowie o milionach dla swoich”. Bohaterami kampanii PO zostali również Krzysztof Jurgiel, Anna Zalewska oraz Ryszard Czarnecki.

– W PiS mamy do czynienia z akcją ewakuacją, która ma zapewnić bezpieczeństwo politykom PiSzawartość zablokowana

Autor: Jan Przemyłski


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->