​Konarski najlepszy pod nieobecność Kurka

numer 2307 - 18.04.2019

ONICO Warszawa bez kontuzjowanych Bartosza Kurka i Bartosza Kwolka przegrało w pierwszym meczu półfinałowym PlusLigi z Jastrzębskim Węglem 1:3. Z powodu kontuzji pleców Bartosz Kurek nie zagra do końca sezonu 2018/2019.

Bartek Kurek od dłuższego czasu zmagał się z bólami krzyża, niestety w zeszłym tygodniu doszło do nasilenia dolegliwości. Wykonane badania wykazały, że należy pilnie wdrożyć leczenie, by zapobiec pogłębieniu się kontuzji i nie ryzykować zdrowia zawodnika. Sytuacja nie jest na tyle poważna, by w jakikolwiek sposób zagrażała możliwości dalszego uprawiania siatkówki, ale niewątpliwie potrzebna jest przerwa. Zawodnik wspólnie z klubem, kadrą medyczną ONICO i reprezentacji Polski podjęli decyzję o przerwie medycznej i wdrożeniu odpowiedniego leczenia – powiedział lekarz warszawskiej drużyny dr Grzegorz Adamczyk z CM Gamma.

Pod nieobecność Kurka najlepszym w meczu Pomarańczowych na wyjeździe okazał się Dawid Konarski. Cała drużyna wraz z nim już się szykuje na drugie spotkanie, które odbędzie się w piątek w Jastrzębiu-Zdroju o godz. 17.30. Kibice Pomarańczowych liczą, że znów będzie dobrze i ich drużyna trafi prosto do finałuzawartość zablokowana

Autor: Marcin Kubiczek


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się


#DziękujeMyZaOdwagę
reklama