Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sport

Dodano: 23/04/2019 - numer 2310 - 23.04.2019
TENIS STOŁOWY Sukces częstochowian W kategorii do 15 lat Michał Wawrzesta z Karolem Jabłońskim z AZS UJD Częstochowa zdobyli brązowy medal w grze podwójnej podczas mistrzostw Europy niesłyszących w tenisie stołowym w Bułgarii. Pierwszy krążek w historii startów polskiej drużyny kobiecej w rywalizacji drużynowej (od 1975 r.) był dziełem podopiecznych Wiesława Pięty. Julia Szemiel (Częstochowa), Iwona Żyła (Nasielsk), Gabriela Dyszkiewicz (Białystok) i Milena Walesiak (Kraków) zajęły trzecie miejsce. Julia Szemiel indywidualnie zajęła pozycję 9., w grze podwójnej i mieszanej zakończyła zmagania na 17. miejscu. Paweł Pięta drużynowo i w grze mieszanej był 9., indywidualnie – 33.   INFRASTRUKTURA Zaproszenie na SahAirę 27 kwietnia o godz. 10.15 zostanie otwarta 13. górska ścieżka