​Wicelider z Łodzi uratował jeden punkt

Łódzki Klub Sportowy przywiózł z Suwałk jeden punkt po konfrontacji z tamtejszą drużyną Wigier. Do 87. minuty drużyna Kazimierza Moskala przegrywała 0:1, ale zdołała doprowadzić do wyrównania w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry. Trzy minuty przed końcem spotkania gospodarze wyprowadzili szybką kontrę. W polu karnym Maksymilian Rozwandowicz zatrzymał nieprzepisowo jednego z rywali, a sędzia Mariusz Korpalski bez wahania wskazał na „wapno”. Do piłki podszedł Joel Huertasa Cornudella i mocnym strzałem pokonał Michała Kołbę. ŁKS szybko doprowadził do wyrównania. Tym razem arbiter podyktował rzut karny za faul na Łukaszu Piątce. Jedenastkę na gola zamienił Rozwandowicz.   Wigry Suwałki–ŁKS Łódź 1:1 (0:0) Bramki: 87. Joel Huertas – 90. Maksymilian Rozwandowicz Wigry: Kąkolewski–