Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Teraz trzeba wygrać wszystko

Dodano: 06/05/2019 - numer 2319 - 06.05.2019
Piast Gliwice okazał się dużo bardziej wymagającym rywalem niż Lechia Gdańsk. Legioniści, którzy w drugiej połowie meczu w Trójmieście całkowicie zdominowali gospodarzy, nie potrafili takiej gry powtórzyć na własnym stadionie. Mimo wielu dogodnych okazji Legia skończyła ten mecz bez gola, co oznaczało porażkę 0:1. W czterech meczach rundy finałowej ekstraklasy Legia poniosła już dwie porażki. Na więcej nie może sobie już pozwolić, na remis raczej też nie. Oznacza to, że kibice zespołu z Łazienkowskiej będą drżeć o wynik w następnych meczach u siebie z Pogonią Szczecin, na wyjeździe z Jagiellonią Białystok i ponownie u siebie z Zagłębiem Lubin. Dobra wiadomość jest jednak taka, że wygranie wszystkich trzech spotkań da Legii mistrzostwo bez oglądania się na wyniki rywali do tytułu – Lechii
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze