Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kulturalny flesz

Dodano: 06/05/2019 - numer 2319 - 06.05.2019
Koszykówka Teraz mecz w Warszawie Legia przegrała drugi wyjazdowy mecz ćwierćfinałowy z Arką Gdynia. W czwartek najlepszy zespół fazy zasadniczej wygrał minimalnie 79:75, ale w drugim spotkaniu rozgromił gości 109:87. Legia za swoją postawę zebrała jednak pochwały. Trener koszykarzy Arki uważa, że końcowy wynik drugiego meczu ćwierćfinału play-off w Gdyni z Legią jest złudny. – Nasza wygrana różnicą 22 pkt nie oddaje tego, co działo się na boisku. Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszego spotkania i mocno uderzyliśmy od samego początku. Efektem tego było zebranie przez gości tylko siedmiu piłek w ataku, a w czwartek zanotowanie przez Pindera sześciu ofensywnych zbiórek. Druga rzecz, która od razu rzuca się w oczy, to liczba asyst. Mieliśmy ich 29, a to świadczy, że graliśmy bardzo zespołowo.
     

53%
pozostało do przeczytania: 47%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze