Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Onico wicemistrzem Polski

Dodano: 06/05/2019 - numer 2319 - 06.05.2019
Siatkarzom Onico Warszawa nie udało się zdobyć mistrzostwa Polski. W sobotę stołeczna drużyna po raz trzeci w fazie play-off uległa Zaksie Kędzierzyn-Koźle (1:3). Wicemistrzostwo Polski jest jednak największym sukcesem w historii warszawskiej drużyny. W nagrodę zespół Stephane’a Antigi, ale już z nowym szkoleniowcem, zagra w Lidze Mistrzów. Onico w Kędzierzynie-Koźlu rozegrało dobry mecz. Warszawski zespół przy stanie 1:1 był o krok od wygrania kolejnego seta. Było 8:13, 11:17, 16:21. Jednak dobrą zmianę dał na zagrywce Brandon Koppers. W dużej mierze dzięki jego grze kędzierzynianie doprowadzili do remisu 21:21. W trakcie gry na przewagi Onico miało trzy piłki setowe, ale to Zaksa wykorzystała czwartą okazję, aby skończyć partię. – Nie możemy wypuszczać z rąk tak dużej przewagi, jaką
     

54%
pozostało do przeczytania: 46%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze