Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zagłębie i Miedź remisują swoje spotkania

Dodano: 06/05/2019 - numer 2319 - 06.05.2019
Miedź Legnica bezbramkowo zremisowała na wyjeździe z Koroną, dzięki czemu przybliżyła się do utrzymania w piłkarskiej ekstraklasie. Również Zagłębie Lubin podzieliło się punktami. Miedziowi mierzyli się na wyjeździe z Lechem Poznań. Pierwszy mecz odbył się w Kielcach. Po wyrównanym i niezbyt porywającym widowisku legniczanie zremisowali bezbramkowo z Koroną. W pierwszej połowie okazji bramkowych było jak na lekarstwo. Tuż przed przerwą Miedź miała swoją szansę na objęcie prowadzenia. Petteri Forsell uderzył na bramkę rywali, ale piłka odbiła się od obrońcy i minęła słupek. Druga połowa była jeszcze słabsza. Korona nie wyglądała na zainteresowaną zdobywaniem bramek czy tworzeniem akcji. Ostatecznie skończyło się jednak na wyniku 0:0. – Dla nas każdy wyszarpany punkt jest ważny.
     

33%
pozostało do przeczytania: 67%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze