Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Dziś trzeci mecz z Arką

Dodano: 07/05/2019 - numer 2320 - 07.05.2019
Jeszcze nie wszystko stracone. Dziś koszykarze Legii rozegrają trzeci mecz w pierwszej rundzie fazy play-off z pierwszą po sezonie zasadniczym Arką Gdynia. Dwa pierwsze spotkania nad morzem zakończyły się przegraną legionistów. Teraz rywalizacja przenosi się do stolicy. Do pierwszego meczu z Arką podopieczni Tanego Spaseva przystępowali bez Omara Prewitta. Najlepszy strzelec drużyny doznał urazu w wyjazdowym meczu z Polpharmą, kończącym sezon zasadniczy. Choć Legii nie dawano większych szans w wyjazdowym meczu z Arką, to stołeczny zespół nie pierwszy raz zresztą pokazał charakter i walecznie dążył do wygranej. W drugiej połowie było naprawdę blisko objęcia prowadzenia przez Legię. Przy stanie 73:71, na niespełna minutę przed końcem, legioniści nie trafili jednak rzutu z dystansu. Chwilę
     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze