Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Dziewiątka do remontu

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
Fragment drogi krajowej nr 9 od Skaryszewa do Iłży ma zostać przebudowany – zapowiada Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Władze Radomia poinformowały o kredycie, który zostanie przeznaczony m.in. na remont al. Wojska Polskiego. Dzięki tym inwestycjom usprawniony zostałby transport samochodowy na szlaku z Warszawy do Rzeszowa i dalej do przejścia ze Słowacją w Barwinku. Droga krajowa nr 9 od Skaryszewa do Iłży będzie przebudowana. Przetarg ogłosimy do końca tego roku – zapowiada Małgorzata Tarnowska z warszawskiego oddziału GDDKiA. Wstępnie szacujemy, że droga będzie miała przekrój jednojezdniowy, po jednym pasie ruchu – mówi Tarnowska. W ramach inwestycji planowana jest budowa obwodnicy Skaryszewa. – Szacujemy, że ogłosimy przetarg na 
     

31%
pozostało do przeczytania: 69%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze