Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

PiS-busem po Warszawie

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
Kandydaci PiS do Parlamentu Europejskiego z okręgu warszawskiego rozpoczęli we wtorek rano objazd PiS-busem po Warszawie. Jeżdżąc po swoim okręgu, będą przekonywać, że wybory do PE są istotne, oraz zachęcać do wzięcia w nich udziału. Jacek Saryusz-Wolski podczas porannej konferencji prasowej na warszawskim bazarze Wolumen mówił, że „Polska chce być równo traktowana i chce żeby jej interesy były reprezentowane i respektowane w Unii Europejskiej”. Jak wskazał kandydat PiS, udział w tych wyborach jest ważny, ponieważ – jak mówił – trzeba „iść do UE i bronić tych praw”. Europoseł Ryszard Czarnecki, który jest dwójką w okręgu warszawskim, tłumaczył, jakich praw w UE kandydaci PiS chcą bronić. Wskazał, że przede wszystkim nie zgadzają się oni na wprowadzenie euro i postulują, aby towary
     

72%
pozostało do przeczytania: 28%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze