Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​W Białymstoku bez Martinsa

Dodano: 15/05/2019 - numer 2327 - 15.05.2019
Legia zagra dziś przeciwko Jagiellonii bez swojego najlepszego wiosną piłkarza – André Martinsa.   Jestem przekonany, że drużyna zareaguje prawidłowo. Stać ją na to, żeby grać zupełnie inaczej – przyznał trener piłkarzy Legii Aleksandar Vuković przed środowym meczem. Jego zespół po remisie z Pogonią 1:1 spadł na drugie miejsce. Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu ekstraklasy los legionistów nie jest już tylko w ich rękach. Po słabszym występie i remisie ze szczecińskim zespołem stracili bowiem pozycję lidera na rzecz Piasta, który pokonał u siebie Jagiellonię 2:1. Trener Legii poinformował, że w jego zespole zabraknie Portugalczyka André Martinsa. – Na pewno nie wystąpi, z kolei Luis Rocha będzie do dyspozycji. Oby skończyło się na problemie tylko z jednym zawodnikiem – 
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze